zdjęcie profilowe Igora Zycha

Cześć! Jestem Igor

Od ponad pięciu lat pracuję jako graphic designer, a od trzech lat zajmuję się także UX designem. Specjalizuję się w web designie i brandingu. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu całego procesu projektowego aż do wdrożenia produktu.

W ciagu ostatnich kilku lat realizowałem kampanie OOH, budowałem marki osobiste oraz planowałem i wdrażałem strategie w mediach społecznościowych. Składałem książki, gazety, albumy i katalogi. Pracowałem z materiałami foto/ wideo — od planu po postprodukcję, oraz przy nagrywaniu i montowaniu podcastów. Znam zasady DTP i wiem jak współpracować z drukarniami. Śledzę aktualne trendy w designie i korzystam z narzędzi opartych o sztuczną inteligencję.

Dobrze czuję się zarówno w samodzielnej, jak i zespołowej pracy projektowej. Posiadam doświadczenie w zarządzaniu małym zespołem kreatywnym w metodyce scrum oraz w bezpośredniej współpracy z klientem.

W pracy projektanta cenię sobie dobrą komunikację oraz działanie w oparciu o solidnie skonstruowany brief. Zwracam uwagę na wpływ, jaki moja praca wywiera na środowisko naturalne oraz społeczności. Staram się minimalizować jego negatywne skutki już na etapie projektu lub w formie rekomendacji dla klienta.

W czasie wolnym gram w zespole na gitarze, jeżdżę na desce i na rowerze, gotuję roślinnie i czytam.